Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LAWENDOWY BAZAR NANTESA

13 sierpnia 2023 @ 11:00 - 18:00

Leszek Zabrocki – Damian Janasz – Zdzisław Oszczęda – razem na wspaniałym wydarzeniu

LAWENDOWY BAZAR NANTESA – 13 sierpnia 2023 (niedziela)

MIERZWIN 30 (obok Bolesławca)

Pinezka: https://goo.gl/maps/4Lcjhmf1PYyYFk6k8

FB: https://www.facebook.com/lawendowynantes

Kolejny raz zapraszamy Was do Mierzwina na pasjonujące wykłady, spotkanie z lokalnymi wytwórcami i ich produktami, oraz dyskusje o zdrowiu. Tym razem Bazar zacznie się o godzinie 11. A oto program naszych wykładów:

Oczywiście nie zabraknie naszych lokalnych wystawców z ich oryginalnymi produktami.

Bazar potrwa od godziny 11 do godziny 18.

Damian Janasz – miłośnik medycyny naturalnej, znawca suplementów diety, dyplomowany radiesteta, bioenergoterapeuta, masażysta i ekonomista.

Zdzisław Oszczęda – odkrywca, wynalazca, pasjonat i założyciel spółki kapitałowej NANTES Systemy Nanotechnologii. Jego największym osiągnięciem jest produkcja zdeklastrowanej wody przy użyciu reaktora niskotemperaturowej plazmy, którą wprowadził na rynek, aby była dostępna dla każdego. Zajmuje się również modyfikacją struktur metali za pomocą niskotemperaturowej plazmy. Jest współautorem licznych publikacji naukowych oraz patentów z zastosowaniem wody plazmowanej oraz reaktora niskotemperaturowej plazmy.

Leszek Zabrocki – dyplomowany dietetyk, biolog molekularny i naturoterapeuta. W swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę praktyków pozyskaną ze studiów, szkoleń, konferencji, najnowszych publikacji naukowych i książek. Stosuję tylko naukowo przebadane procedury leczenia zdrowym i odpowiednio zbilansowanym pożywieniem i właściwą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb suplementacją. Z powodzeniem wykorzystuje fakt, iż natura wyposażyła nas w genialny system samoleczenia.

Szczegóły

Data:
13 sierpnia 2023
Godzina:
11:00 - 18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,