Kilka słów o tym jak to się zaczęło

Wszystko zaczęło się niedawno, jakieś dwa i pół roku temu (2017), jeżeli chodzi o Zdrowy Kanał aTVBe, a jeżeli chodzi o zainteresowaniem zdrowiem to ponad 20 lat temu. Pamiętacie firmę AKUNA i jej flagowy produkt ALVEO składający się z mieszanki 26 ziół. To wtedy, mając różne dolegliwości zdrowotne głównie powracające przeziębienia, anginy itp., kompletnie nie mając odporności zacząłem spożywać ALVEO i po paru miesiącach wyszedłem ze zdrowiem na plus, czyli przestałem chorować a zacząłem dobrze się czuć. Zainteresowałem się, dlaczego mój organizm zaczął funkcjonować poprawnie i zacząłem uczestniczyć w wielu szkoleniach, po pewnym czasie mój obraz zdrowia stał się jaśniejszy.

Moją pasją jest modelarstwo, dłubię przy modelach samochodowych i lotniczych, jeżdżę na pikniki i zawody modelarskie, nawet zdobyłem kilka pucharów na zawodach modeli latających. Będąc na piknikach modelarskich zawsze miałem ze sobą kamerę i aparat, filmowałem i robiłem zdjęcia stąd moim pierwszym kanałem był kanał modelarski na You Tube: Artur.RC (http://www.youtube.com/c/ArturBorowskiRC)

– tam umieszczam filmy z wydarzeń modelarskich, w kraju i za granicą, moje jazdy, loty i inne.

Jakiś czas temu, dłubiąc przy modelu samolotowym usłyszałem wykład, który mnie zainteresował na tyle, że przerwałem pracę i zacząłem słuchać, wykład był bardzo ciekawy, logiczny i spójny. Stąd poznałem osobę, która się nazywa Jerzy Zięba – i od niego wszystko się zaczęło.

Zacząłem jeździć na różne wydarzenia zdrowotne a po pewnym czasie wziąłem ze sobą kamerę.

Nagrałem materiał i postanowiłem stworzyć kanał zdrowotny, skoro zdrowotny to nazwałem: Zdrowy Kanał, a, że jestem amatorem, popełniam błędy i uczę się cały czas to drugi człon nazwy jest od amatorska czyli „a” dalej to telewizja czyli TV a bezpośrednia to „Be” dlaczego? Ponieważ przekazuję wiedzę bezpośrednio od Prelegenta do Was Kochani

Powstała nazwa aTVBe Zdrowy Kanał i stworzyłem kanał na You Tube

Pierwszym moim filmem upublicznionym na kanale był wykład dr Huberta Czerniaka – „Jak to jest z tą medycyną? – Najodważniejszy Doktor” nagrany na wydarzeniu: Aroniada 2018 u Roberta Wagnera (WAGNERÓWKA) https://youtu.be/2TMru-S8Fgw

Później pojechałem na następne wydarzenie i kolejne i kolejne nagrania, montaże, postprodukcje i umieszczanie przekazu zdrowotnego dla Was, stało się to dla mnie ważne i satysfakcja była ogromna w szczególności, kiedy czytam wszystkie Wasze komentarze pod filmami i otrzymuję w nich pozytywne i miłe słowa, informacje, pozdrowienia.

Po pewnym czasie zacząłem nagrywać, nie tylko wykłady, ale również robić wywiady, na początku szło to trochę nieudolnie i trema była, ale później szło już znacznie lepiej i w dalszym ciągu cały czas się uczę.

W tej chwili na Zdrowym Kanale jest około 470 filmów z wykładami, wywiadami, zwiastunami i zapowiedziami, subskrybentów (czyli prenumeratorów) jest ponad 62 tysiące a wyświetlenia poszybowały na ponad 8 milionów

Będę to robił stale, ponieważ to uwielbiam

Kolejnym moim zajęciem jest „zewnętrzna” produkcja filmowa, dlaczego zewnętrzna? Ponieważ poza kanałem. Otrzymałem od Was kilka zapytań odnośnie nagrań różnych wydarzeń, szkoleń itp. I postanowiłem to też realizować. Dla kilku firm to już zrealizowałem.

Jeżeli znacie jakieś zdrowotne wydarzenie lub chcecie nagrać coś dla siebie, dla swojej firmy to napiszcie i bądźmy „na” kontakcie a na pewno stworzymy coś pozytywnego i ciekawego razem

Ślicznie Pozdrawiam

Artur Borowski aTVBe Zdrowy Kanał

Kontakt