Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenia z Żywienia Optymalnego i Diety Ketogennej

24 kwietnia @ 10:00 - 14:00

Zapraszam na całodniowe szkolenia z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego, podstaw dietetyki oraz diety ketogennej.

Organizowane są w ostatnie soboty miesiąca w Polanicy-Zdrój w hotelu Akacja.
Rozpoczynamy o godzinie 10, około godz. 14 przewidziana jest przerwa obiadowa i dalsza część spotkania- odpowiedzi na pytania uczestników.

Koszt szkolenia- 250 zł, w tym: książka, materiały dydaktyczne, indywidualne zalecenia/prowadzenie dietetyczne oraz kolejne szkolenia co miesiąc w ostatnie soboty miesiąca, konsultacje. Moi podopieczni mają wstęp bezpłatny. Obiad optymalny dodatkowo płatny – dla chętnych. Można ze sobą zabrać swoje indywidualne posiłki lub wyjść na miasto do restauracji. Po obiedzie dalsza część szkolenia – odpowiadam na zadawane pytania oraz na koniec luźne rozmowy na temat uzdrawiania duszy, higieny psychicznej, pracy z umysłem oraz opowiem o innych sposobach dojścia do samouzdrowienia, homeostazy i CUD-u. I tu jest najprzyjemniejsza część spotkania – uczestnicy się integrują i przekazują swą bezcenną wiedzę oraz doświadczenie.

Szkolenia odbywają się w Hotelu Akacja ul. Jaśminowa 3 (na przeciw Intermarche). W hotelu Akacje można zamówić nocleg, prowadzone są tygodniowe turnusy z Żywieniem Optymalnym i prądami selektywnymi i szkoleniami. Rozpoczynają się dzień wcześniej, w piątek o godzinie 15.

Konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny 661 808 304, celem zrobienia wywiadu, przygotowania indywidualnych zaleceń dietetycznych, materiałów dydaktycznych i rezerwacji miejsca na szkolenie. Należy przybyć wcześniej około godziny 9:30 by odebrać materiały dydaktyczne. Parking miejski bezpłatny 200m wcześniej. Przy hotelu jest bardzo ograniczona ilość miejsc parkingowych.

Skorzystaj z rabatu na książki z kodem „atvbe” otrzymasz 10% zniżki.

Szczegóły

Data:
24 kwietnia
Czas:
10:00 - 14:00

Miejsce

Polanica Zdrój
ul. Jaśminowa 3
Polanica-Zdrój (hotel Akacja),
+ Google Map